NEWS | UNIVERSITY ISLAMIC CENTRE
» NEWS

NEWS

2019

RAKAMAN TAZKIRAH MALAM JUMAAT.
Tuesday, 10 Sep 2019

HALAQAH ILMIAH PUSAT ISLAM: FIQH KORBAN.
Monday, 05 Aug 2019

BENGKEL FARAID & HARTA PUSAKA 2019
Friday, 26 Jul 2019

MAJLIS SILATURRAHIM EIDULFITRI & MERAIKAN BAKAL HAJI 1440H.
Tuesday, 09 Jul 2019

MAJLIS KHATAM AL-QURAN PERDANA UPM.
Tuesday, 09 Jul 2019

Pertandingan Nasyid 2019, Universiti Putra Malaysia
Tuesday, 25 Jun 2019

MAJLIS BERBUKA PUASA BERSAMA D.Y.M.M. CANSELOR UPM
Wednesday, 22 May 2019

TADARUS AL QURAN MASJID UPM
Tuesday, 14 May 2019

EDARAN BUBUR LAMBUK
Tuesday, 14 May 2019

SOLAT SUNAT TARAWIKH BERJAMAAH
Tuesday, 14 May 2019

IFTAR JAMAAH MASJID UPM 2019
Tuesday, 14 May 2019

KARNIVAL MASJID UPM 2019 DAN AMBANG RAMADHAN
Tuesday, 14 May 2019

KUNJUNGAN MESRA DARI PUSAT ISLAM UNIVERSITI SAINS ISLAM MALAYSIA.
Tuesday, 30 Apr 2019

CERAMAH PERDANA ISRAK DAN MIKRAJ. Penceramah: Al-Fadhil Ustaz Fauzi bin Mustaffa
Tuesday, 30 Apr 2019

KURSUS PRA PERKHWINAN SIRI 1/2019 FBMK UPM
Friday, 29 Mar 2019

LAWATAN KERJA YB DR. SITI MARIAH (ADUN SERDANG)
Friday, 29 Mar 2019

KELAS PENGAJIAN PUSAT ISLAM UPM 2019
Friday, 29 Mar 2019

SOLAT JUMAAT
Friday, 29 Mar 2019

GEROBOK REZEKI MASJID UPM
Friday, 29 Mar 2019

Fiqah Hubungan Etnik
Friday, 29 Mar 2019

BENGKEL PENGURUSAN JENAZAH 2019
Friday, 29 Mar 2019

SEMINAR KELUARGA BAHAGIA 2019
Thursday, 28 Mar 2019

TUISYEN@MASJID UPM 2019
Wednesday, 23 Jan 2019

LAWATAN KERJA RASMI ADUN YB Dr. Siti Mariah binti Mahmud (ADUN Serdang)
Wednesday, 23 Jan 2019

KUNJUNGAN MB SELANGOR KE MASJID UPM
Wednesday, 23 Jan 2019

KEM SYOKYA CUTI SEKOLAH
Wednesday, 23 Jan 2019

SAMBUTAN MAULID 1440H
Wednesday, 23 Jan 2019

LAWATAN MAHABBAH PUSAT ISLAM UUM
Wednesday, 23 Jan 2019

2014

PERLANTIKAN PENGARAH BARU PUSAT ISLAM UPM
Thursday, 27 Nov 2014

UNIVERSITY ISLAMIC CENTRE
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397698588
0397693640
C1600584444